Rugsėjo 22 dieną pasibaigė moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ antrasis etapas. 7 geriausios komandos iš Šiaulių ir Telšių apskričių susirungė „Pabėgimų kambario“ rungtyje.

Greičiausiai su užduotimi susitvarkė ir nugalėtojų 🏆🥇 vardą iškovojo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija (Šiaulių rajonas) atstovai, kuriuos ruošė mokytojas Rolandas Tamošaitis 🤝 Šie vaikinai vyks į finalinį „Temidės“ konkurso etapą, kuriame varžysis su geriausiomis kitų apskričių komandomis. Dalyvių lauks „Išmaniojo orientacinio“ rungtis.

📲Antrąją vietą 🥈 antrame etape užėmė Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos komanda, kuriuos ruošė socialinė pedagogė Audronė Vitkutė.

O trečios vietos 🥉 prizus laimėjo Pakruojo rajono „Atžalyno“ gimnazijos mokiniai.

https://www.facebook.com/policijospareigunai/posts/2854010398152522