Vasario 11 dieną „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai dalyvavo Vasario 16-osios  paminėjimo veiklose. 5 – 8 klasių moksleiviai turėjo atlikti įvairias užduotis, kurios įprasmino Lietuvai svarbią datą.

Geografijos pamokose visi mokiniai mokėsi  dirbti su programėlėmis  Google Earth, Google Maps. Šiuos įgūdžius vėliau panaudojo veiklose. Vaikams minėtose programėlėse reikėjo nufotografuoti  savo gyvenamosios vietos žemėlapį. Jį įsikelti arba į 3d piešimo programą, arba Jamboard, arba Word dokumentą. Tuomet žemėlapiuose reikėjo sugalvoti ir pažymėti simbolius, susijusius su Vasario 16-ąja. Mokinių buvo prašoma pažymėti tokį maršrutą, kurį jie galėtų nueiti per 25 minutes (kad spėtų suvaikščioti per vieną pamoką).

Mums tai tikrai buvo iššūkis. Nuotolinio mokymo pliusas,  kad mes visi turime kompiuterinius įrenginius ir galime su jais dirbti. Įgūdžius laviname, tobulėjame. Džiaugiuosi savo mokiniais, kurie visai gerai susitvarkė su paskirta užduotimi. Dar kartą įsitikinau, kad pasiekia tikslą visi, kurie yra smalsūs ir domisi bei dirba. Sveikinu savo mokinius įveikus šį iššūkį!

Geografijos mokytoja Jurgita Zarembienė