Jau paskelbti projekto „Kalbų Kengūra“  Lyderių turo  rezultatai.  Malonu pranešti, kad šio respublikinio konkurso nugalėtojų sąraše yra gausus būrys Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokinių.   

Nuoširdžiai sveikiname vieno iš geriausių darbų autorę 8b klasės mokinę Austėją Petruninaitę! Ji laimėjo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo diplomą ir prizą. Austėja –  aktyvi įvairių konkursų dalyvė, stropi mokinė, kūrybinga ir savarankiška asmenybė. Ji jau ne pirmą kartą dalyvavo ir Lyderių ture,  todėl  laimėtas  Lyderio vardas yra pelnytas šios darbščios mokinės pasiekimų įvertinimas. Austėjos mokytoja – Roma Kleinienė.   

Dar 6 mokinės apdovanotos  Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo pagyrimo raštais. Tai Liucija Jarušaitytė ir Roberta Vabalaitė iš 5c klasės, Gabrielė Kontrimaitė ir Šarūnė Vabalaitė iš 6c klasės, Dinara Jagelavičiūtė ir Viktorija Žalytė iš 7 c klasės. Jų darbų vadovė – mokytoja Laima Balčiūnienė. Liucijos ir Robertos  anglų kalbos mokytoja  4 klasėje buvo Jolita Bružienė.   

Pagyrimo raštą laimėjo ir buvęs progimnazijos  8a klasės mokinys Arnas Liniauskas, kuris 2020 m. kovo mėnesį laimėjo Auksinės Kengūros diplomą (mokytoja Laima Balčiūnienė).  Nuo 2020 m.  rugsėjo jis mokosi  Ramučių gimnazijos 1a klasėje (mokytoja Judita Bernotaitė). Buvusiai mokytojai priminus apie galimybę dalyvauti Lyderių ture ir dabartinei mokytojai paskatinus, gimnazistas  nusprendė dalyvauti konkurse ir laimėjo svarų apdovanojimą. Džiaugiamės Arno pasiekimu!

2020 metų pavasarį Kalbų Kengūros projekto anglų kalbos programoje mūsų progimnazijos mokiniai laimėjo daug Auksinės Kengūros diplomų, o kartu ir papildomą prizą –  galimybę varžytis respublikiniame Lyderių ture. Tokių 5-8 klasių mokinių šiais mokslo metais buvo nepaprastai daug, net 16. Tai mokyklos rekordas. Tačiau  Lyderių ture pasiryžo dalyvauti tik pusė. Gal dėl to, kad užduotis parašyti rašinį anglų kalba nėra lengva?

Pagal savo žinių lygį mokiniai galėjo rinktis vieną iš trijų temų, kurias pasiūlė konkurso organizatoriai. Kaip matome, visų ištikimiausių anglų kalbos  gerbėjų darbai Vilniuje buvo puikiai įvertinti. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos bendruomenė džiaugiasi  darbščių ir kūrybingų mokinių pasiekimais bei linki jiems ir ateityje išlikti aktyviais užsienio kalbų mokymosi sąjūdžio dalyviais.

Anglų kalbos mokytoja Laima Balčiūnienė