Artėjanti žiema paskatino 4c klasės mokinius dalyvauti respublikiniame integruotame anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualiame konkurse „Kuriu žiemužės pasaką“. Konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių kūrybingumą ir gilinti jų anglų kalbos skaitymo ir teksto supratimo įgūdžius.

Susibėgę visi į būrį nutarėme, kad bandyti verta. Ir užvirė darbas… Anglų kalbos pamokose mokiniai skaitė ir vertė pateiktą pasaką, kuri užėmė net penkis puslapius. Vėliau, per lietuvių kalbos pamoką, aptarė pasakos veikėjus, kūrinio temą, pagrindinę mintį. Tada darbas persikėlė į dailės ir technologijų pamokas. Sunku ir kartu įdomu tai, kad darbai turėjo būti erdviniai ir dydis ne mažesnis nei 50×50 cm. Intensyvi veikla vyko net kelias savaites. Mokiniai paruošė kelis individualius darbus ir vieną kolektyvinį.

Dalyvavimas konkurse leido moksleiviams tobulinti anglų kalbos skaitymo ir teksto supratimo gebėjimus, suteikė galimybę atskleisti kūrybinius gebėjimus, ugdyti kūrybiškumą, vaizduotę.

Nekantriai lauksime darbų įvertinimo.

Mokytojos Daina Jarušaitienė ir Lijana Burgienė

Ketvirtokų veiklų akimirkas rasite mokyklos FB paskyroje.