2020m. rugsėjo 28d., mokyklėlėje buvo surengtas „Kryžiažodžių konkursas“.

Buvo parengti du kryžiažodžiai trečiokams ir du kryžiažodžiai ketvirtokams. Vienas kryžiažodis sudarytas iš lietuvių kalbos dalyko, o kitas iš pasaulio pažinimo dalyko.

Trečiokams kryžiažodžio užduotys buvo sudarytos iš antros klasės išeito kurso temų, ketvirtokams – iš trečios klasės.

Užduotys buvo sudarytos siekiant tikslo – patikrinti mokinių žinias iš pakartoto rugsėjo mėnesį išeito kurso medžiagos. Kartu siekiama lavinti loginį mąstymą, sukurti žaidybinę aplinką ir patikrinti vaikų žinias per kryžiažodžių užduotis.

„Kryžiažodžių konkurse“ dalyvavo 32 mokiniai. Iš kiekvienos klasės po 4 mokinius. Visi vaikai konkurse buvo susikaupę, atsakingai ir įtemptai galvojo ir vienas nuo kito daug savo žiniomis nesiskyrė. Net keletas vaikų prizinėse vietose žiniomis buvo lygūs, bet skyrėsi užduoties atlikimo laike, greitesnėje orientacijoje ir atsiliko vienas nuo kito tik keliomis sekundėmis. Šiais metais buvo ir tokių dalyvių, kurie kryžiažodį įveikė per devynias minutes. Smagu, kad atsiranda gabių, puikiai besimokančių ir greitai mąstančių mokinių.  Na, o šauniausiais kryžiažodžių nugalėtojais tapo šie mokiniai:

trečiokai iš lietuvių kalbos:

I vieta: Austėja Pociūtė 3d

II vieta: Dovydas Plienas 3c

III vieta: Viltė Grišiūtė 3d

trečiokai iš pasaulio pažinimo:

I  vieta: Domas Karalevičius 3b

II vieta: Jokūbas Mitrofanovas 3c

II vieta: Pijus Ernastas 3d

III vieta: Rūstė Kundrotaitė 3a

III vieta: Dovydas Kveinys 3c

ketvirtokai iš lietuvių kalbos:

I vieta: Auksė Eitmanaitė 4d

II vieta: Ūla Pipiraitė 4a

III vieta: Mindė Ror 4a

ketvirtokai iš pasaulio pažinimo:

I vieta: Alina Laurinaitytė 4a

II vieta: Kajus Čiauška 4d

III vieta: Ignas Pušinskas 4b

III vieta: Rugilė Mačiūtė 4c

Linkiu visiems vaikams siekti naujų žinių, tobulėti ir nenusiminti, nes visi buvote šaunūs ir kaip minėjau, labai daug vienas nuo kito žiniomis nesiskyrėte. Sėkmės jums, buvote šaunuoliai! Ačiū mokytojoms, kurios padėjo vaikams tiek daug išmokti ir sukaupti žinių. Dalyvaukite ir nepasiduokite, siekite tikslo. Iki kito konkurso.

Konkursą parengė ir organizavo mokytoja Ina Batavičienė