Vasario 3 dieną LGMA ( Lietuvos geografijos mokytojų asociacija), skatindama jaunimą keliauti ir pažinti savo kraštą bei pasaulį, šeštą kartą organizavo respublikinį ADVENTUR geografijos konkursą „Pažink Lietuvą ir Pasaulį“. Dėl epidemiologinės situacijos Lietuvoje šiais metais nebuvo vykdoma ADVENTUR paroda, tad konkursas vyko nuotoliniu būdu.

Įdomu tai, kad iš viso konkurse dalyvavo 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Kiekvienos klasės grupėje mokiniai – konkurso laimėtojai apdovanoti I, II, III laipsnio diplomais. Visiems išsiųstos padėkos.

Mūsų mokyklos mokiniai šiame konkurse dalyvavo antrą kartą. Šiais metais „Saulėtekio“ progimnaziją atstovavo devyni moksleiviai:  Domantas Milevičius (6a), Šarūnė Vabalaitė (6c), Emilijus Generauskas (6c), Ugnė Laurinaitytė (7a), Viktorija Žalytė (7c), Dangis Pušinovas (7c), Mantas Erlickas (8a), Tadas Kaikaris (8b), Svajūnas Plauška (8b). Mokiniai atsakingai ruošėsi šiam renginiui ir mūsų progimnazija turi kuo pasidžiaugti.

I vietos diplomą 6 klasių grupėje laimėjo 6c klasės mokinys Emilijus Generauskas. Labai didžiuojuosi ir sveikinu Emilijų! O visiems mokiniams  linkiu pažinimo džiaugsmo ir dėkoju, kad nepabūgo dalyvauti konkurse.

                                                           Geografijos mokytoja Jurgita Zarembienė