4c klasės mokiniai džiaugiasi turėję įdomią išvyką. Rugsėjo 23 dieną jie lankėsi Akmenės rajono savivaldybėje. Ši išvyka – tęsinys pasaulio pažinimo pamokose dėstomos temos „Kas ta savivalda?“

  Sutartu laiku mokinius pasitiko mero pavaduotojas Tomas Martinaitis ir pakvietė į tarybos posėdžių salę. Susitikimo metu mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų. Suprantamai, su pavyzdžiais buvo pristatyta savivaldybės struktūra ir funkcijos. Ilgai buvo spėliojama, kiek gyventojų gyvena Akmenės rajone, Naujosios Akmenės mieste, kokie simboliai pavaizduoti Akmenės rajono herbe ir ką jie reiškia.

   Pamoka – susitikimas vyko tarsi tarybos posėdis. Mokiniai labai žingeidūs, todėl buvo pateikta daug klausimų. Įdomiausia, kad klausimus buvo galima pateikti įsijungus mikrofonus.

   Ačiū Akmenės rajono savivaldybės mero pavaduotojui Tomui Martinaičiui už įdomią ir naudingą pamoką.

                                                                            4c klasės mokytoja Lijana Burgienė