Atbudus pavasariui, sugrįžus paukščiams, švenčiame gražiausią pavasario šventę – Velykas. Balandžio 10 dieną 5a, 6a ir 6b klasės mokiniams vyko nuotolinės  integruotos matematikos ir gamtos ir žmogaus pamokos „Velykų belaukiant“. Matematikos mokytoja R. Rudienė mokiniams pateikė velykinių matematinių užduočių. Atlikę matematinius veiksmus, išsprendę lygtis, užrašę nelygybes ir jų sprendinius, visi kartu išsiaiškino, kad Velykos visada būna ne anksčiau kaip kovo 22 dieną ir ne vėliau kaip balandžio 25 dieną. Atsakę į tekstinių uždavinių klausimus, sužinojo, kad šiemet Velykos švenčiamos balandžio 12 dieną. Teko išspręsti ir daugiau tekstinių uždavinių, susijusių su artėjančia švente. Susidomėję mokiniai klausėsi apie Velykų bobutę Velykę, apie senovėje puoštą Velykų eglutę. Per gamtos ir žmogaus pamokas mokytojos Angėlė Kazlauskienė ir Ilona Paleckienė supažindino su Velykų papročiais, šventimo tradicijomis, papasakojo, kad kiaušiniai marginami ne tik vašku, bet ir skutinėjami, taip pat jiems dažai išgaunami iš įvairių augalų bei medžių žievės. Mokiniai piešė margučius ir margino įvairiais raštais. Savo žinias patikrino viktorinoje. Visus lydėjo džiugi pavasariška nuotaika.

Integruotos pamokos padeda mokymąsi padaryti įdomesnį, greitesnį, paprastesnį, o mokinių įgytos žinios – gilesnės, labiau apibendrintos.

Matematikos mokytoja Roma Rudienė