Informacija pradinio ugdymo programos (1-4 klasių) mokiniams

• ugdymo procesas iki birželio 1 d. vyksta nuotoliniu būdu;
  • nuo birželio 1 d. iki mokslo metų pabaigos vyksta individualios ir grupinės konsultacijos, refleksijos mokiniams, kurie dėl tam tikrų priežasčių praleido  pamokas, sunkiai sekėsi mokytis, neatsiskaitė kai kurių darbų, nori, ir mokytojai rekomenduoja pagilinti žinias mokykloje kontaktiniu būdu.
  • Susitikimai mokykloje kontaktiniu būdu vyks pagal grafiką:

Birželio 1 dieną 1 klasės srautais – 1 srautas 8 – 10 val.; 2 srautas 11 – 13 val.

Birželio 2 dieną 2 klasės srautais – 1 srautas 8 – 10 val.; 2 srautas 11 – 13 val.

Birželio 3 dieną 3 klasės srautais – 1 srautas 8 – 10 val.; 2 srautas 11 – 13 val.

Birželio 4 dieną 4 klasės srautais – 1 srautas 8 – 10 val.; 2 srautas 11 – 13 val.

Apie srautų paskirstymą informuos klasės vadovas.

• Mokslo metai baigiasi birželio 5 dieną.

Informacija pagrindinio ugdymo programos (5-8 klasių) mokiniams

• ugdymo procesas iki birželio 1 d. vyksta nuotoliniu būdu;
  • Birželio 1-2 dienomis vyksta konsultacijos, pasiskirstymas užduotimis integruotos projektinės – patyriminės veiklos „PASAULĮ KURIAME MES“;
  • Birželio 1-5 dienomis vyksta individualios ir grupinės konsultacijos, refleksijos mokiniams, kurie dėl tam tikrų priežasčių praleido  pamokas, sunkiai sekėsi mokytis, neatsiskaitė kai kurių darbų, nori, ir mokytojai rekomenduoja pagilinti žinias;
  • Birželio 8-12 dienomis 5-8 klasių mokiniai dalyvauja projekte „KAD VASARA BŪTŲ SAUGI“ mokykloje kontaktiniu būdu:

Birželio 8 dieną 5 klasės srautais – 1 srautas 8 – 10 val.; 2 srautas 11 – 13 val.

Birželio 9 dieną 6 klasės srautais – 1 srautas 8 – 10 val.; 2 srautas 11 – 13 val.

Birželio 10 dieną 7 klasės srautais – 1 srautas 8 – 10 val.; 2 srautas 11 – 13 val.

Birželio 11 dieną 8 klasės srautais – 1 srautas 8 – 10 val.; 2 srautas 11 – 13 val.

Apie srautų paskirstymą informuos klasės vadovas.

• Birželio 8-11 dienomis mokiniai ir mokytojai vykdo patyriminę veiklą ir rengia pristatymus nuotoliniu būdu.
  • Birželio 12 dieną vyksta integruotos projektinės – patyriminės veiklos „PASAULĮ KURIAME MES“  refleksija nuotoliniu būdu.
  • Birželio 12 d.12bnval. nuotoliniu būdu aštuntokų atsisveikinimo su mokykla šventė.
  • Mokslo metai baigiasi birželio 12 dieną.

Mokiniai į mokyklą bus įleidžiami tik su apsauginėmis kaukėmis, be ligos požymių (temperatūros, kosulio, slogos,…)

Informacija mokiniams kurie dėl sveikatos problemų negalės dalyvauti kontaktiniuose užsiėmimuose, ir jų tėvams, globėjams – vadovėlius ir grožinę literatūrą priims mokyklos darbuotojai:

• 1- 4 kl. pirmadieniais ir trečiadieniais 14.00 – 15.30, adresu V. Kudirkos g. 5a;
  • 5-8 kl. visomis darbo dienomis, adresu V. Kudirkos g. 11.

Knygos turi būti patvariai supakuotos, pridėtas knygų sąrašas su mokinio vardu, pavarde ir klase. Vadovėlius nepamirškite atiduoti tvarkingus!

Mokyklos direktorė