Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje 2021 kovo 3d. vyko geografijos olimpiada „ Mano gaublys“. Olimpiadai užduotis ruošė Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Tai dešimtoji olimpiada 6-8 klasėms. Šiais metai dėl epidemiologinės situacijos olimpiada vyko nuotoliniu būdu. Geografijos olimpiadoje dalyvavo 38 mokiniai iš 6-8 klasių. Mokiniai iš visų klasių srauto galėjo surinkti 30 taškų.

6 klasių tarpe daugiausia taškų surinko ir pirmą vietą laimėjo Emilijus Generauskas iš 6c klasės jis surinko 27 taškus, antra vieta atiteko Domantui Milevičiui iš 6a klasės, trečią vietą užėmė – Gustė Jogminaitė 6c klasė.

7 -ose klasėse pirmą vietą iškovojo Ieva Skerstonaitė iš 7c kl., antrą – Ugnė Intaitė 7c kl., trečią – Melinda Ror iš 7 b klasės.

8 -ose klasėse pirmą vietą laimėjo Elzė Lagaunikaitė iš 8a klasės, antrą Tadas Kaikaris iš 8 b, trečią Ema Brazauskaitė iš 8a kl..

Linkiu savo mokiniams kuo didžiausios sėkmės!