Džiugu, kad mokiniai, net  ir mokydamiesi nuotoliniu būdu nepamiršta gamtos ir noriai dalyvauja gamtosauginiuose renginiuose. I etapas biologijos olimpiados įvyko nuotoliniu būdu mūsų mokykloje.   Norinčių dalyvauti buvo daug, tačiau buvo atrinkti patys smalsiausi ir aktyviausi mokiniai.

II-asis biologijos olimpiados etapas įvyko 2021 kovo 24d. Mokiniai užduotis atliko nuotoliniu būdu namuose prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ Dalyvavo mokiniai iš visų Lietuvos rajonų.

Iš penktokų    I vietą laimėjo  Dauparas Rolandas        mokytoja Angėlė Kazkauskienė

I vietą laimėjo  Lukoševičius Dovydas     mokytoja  Angėlė Kazlauskienė

Iš šeštokų      I vietą laimėjo    Generauskas Emilijus    mokytoja Ilona Paleckienė

Iš septintokų   II vietą laimėjo Pušinovas Dangis           mokytoja Ilona Paleckienė

III vietą laimėjo Laurinaitytė Ugnė        mokytoja Angėlė Kazlauskienė

Iš aštuntokų    II  vietą laimėjo Lagaunikaitė Elzė         mokytoja Angėlė Kazlauskienė

III-asis Olimpiados etapas vyks 2021 m. birželio 4 dieną nuotoliniu būdu.  Į III-ąjį etapą kviečiami mokiniai, geriausiai atlikę II-ojo etapo užduotis ir įveikę atrankinius klausimus.  Į III-ąjį  etapą pateko vienintelis iš  mūsų mokyklos ir rajono šeštokų Generauskas Emilijus. Linkime jam sėkmės.

Didžiuojamės savo mokiniais ir džiaugiamės jų pasiekimais.

Mokytojos Ilona Paleckienė ir Angėlė Kazlauskienė