Birželio 12 dieną „Saulėtekio“ progimnazija atsisveikino su savo vyriausiais mokiniais –aštuntokais. Septintų klasių mokiniai ir jų klasės vadovės pakvietė aštuntokus, jų tėvelius ir mokytojus stebėti tiesioginę „Prisiminimų šalies“ vaizdo transliaciją. Pirmųjų mokytojų V. Pliuskienės, S. Gadžij, R.Zaveckienės įamžintų akimirkų dėka laiko ratas buvo pasuktas atgal, į mokyklinio gyvenimo pradžių pradžią. Klasių vadovių I. Naglienės, A. Akonaitės-Jašmontienės, A.Vitkutės bei N. Vaičiūtės-Gabalienės išsaugoti prisiminimai žingsnis po žingsnio parvedė mus į tą akimirką, kai tenka padėkoti už viską, kas buvo gera ar bloga, džiugu ar liūdna, ir atsisveikinti. Progimnazijos direktorė V. Karalienė padėkojo mokiniams už jų aktyvumą, geranoriškumą, žinių troškimą, mokyklos tradicijų puoselėjimą, palinkėjo tobulėti, siekti aukštumų, neprarasti savitumo mokantis kitoje mokykloje ir nepamiršti „Saulėtekio“ progimnazijos. Mokiniai ir jų tėveliai nuoširdžiai padėkojo mokytojams už atvertus žinių lobynus ir išdalintą širdžių šilumą, už gyvenimo pamokas ir skatinimą tobulėti, siekti tikslo, už pabarimą ir paguodą, geranoriškumą. Septintokai savo draugams, iškeliaujantiems į Ramučių gimnaziją, palinkėjo stiprių sparnų, žvitrių akių, gilių minčių, prasmingų darbų ir sėkmingo skrydžio!

„Saulėtekio“ progimnazijos septintokai