Atributika

Naujos  atributikos sukūrimui, nuo 2005-12-01 iki 2006-06-01

buvo vykdomas  projektas  „Kuriame mokyklos simboliką“.
 Dalyvavo 5-8 kl. mokiniai ir mokytojai.

Himnas

Žodžiai Polinos Sarapinienės

Muzika Ilonos Naglienės
Prie kelio, prie didžiojo vieškelio,
Kur rymo berželiai žali, -
Mokyklos lyg žiburio ieškome,
Kai grįžtam namo iš toli.

Ateik, būsi svečias čia laukiamas,
Pažvelk, kiek aplinkui draugų!
Mokyklą „Saulėtekiu“ šaukiame,-
Kiek saulės čia daug, kaip jauku!

Priedainis
Lyg motina laukia visų.
Mokykla! Mokykla!-

Kaip gera širdy ir šviesu.

Kasdien kalbą gimtąją girdime,-
Moksle džiaugsmą, viltį randi.
Čia auga einšteinai ir didvyriai,-
Tėvyne, miela, ar girdi?..

Pralėks greitos vasaros, rudenys,
Vėl neš mus jaunystės sparnai.
Bet grįšim čionai, kur bebūtume,-
Tai mūsų antrieji namai.

Priedainis
Lyg motina laukia visų.
Mokykla! Mokykla!-

Kaip gera širdy ir šviesu.

Mokyklinė uniforma

Remiantis mokyklos tarybos sprendimu  (2015-08-26, protokolas Nr. 4), „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai privalo dėvėti mokyklinę uniformą: tamsiai mėlynos spalvos džemperį su mokyklos logotipu ir  klasės pasirinktos spalvos marškinius arba polo marškinėlius.

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija yra sudariusi sutartį su UAB „SAVITAS STILIUS“. Čia gaminami logotipai, galima užsisakyti uniforminius megztukus. Pagrindinis užsakymas vyksta kiekvienų metų birželio pradžioje. Apie susitikimų su bendrovės atstovais  vietą ir laiką tėvai kasmet informuojami elektroniniame dienyne žinute, internetinėje svetainėje, skelbimais mokyklos patalpose. Informaciją pateikia klasių vadovai bei socialinė pedagogė  V. Šnarienė  telefonu 8-650-11928  darbo dienomis nuo 10 val. iki 15 val. (pietų laikas 12.00-12.30 ).

Per mokslo metus įsigyti uniformą galima kreipiantis tiesiai į bendrovę. Adresas: Vilniaus g. 126, Šiauliai. Telefonas: (8-41) 526181; 8-611-254238.

Atnaujinta: 2018-09-16