Rudens sesijos pasiekimai

Kings olimpiada ir vėl pakvietė visus mokinius nemokamai dalyvauti kvalifikaciniame ture, kuriame, nepriklausomai nuo akademinių žinių, kiekvienas gali išbandyti savo jėgas. Šiame etape mokiniai turi surinkti atitinkamą skaičių taškų tam, kad galėtų dalyvauti finaliniame ture.

143 mūsų mokyklos  5 – 8 klasių mokiniai, kuriuos paskatino anglų kalbos mokytojos Edita Ramanauskienė ir Roma Kleinienė, panoro pasitikrinti savo žinias. Kvalifikacinis turas vyko rugsėjo 28 – spalio 9 dienomis. Gana gausus būrys dalyvių, net 104, buvo pakviesti į finalą, kur galėjo varžytis dėl geriausių semestro prizų ir diplomų, patvirtinančių pasiektą žinių lygį, nes surinko 50% ir daugiau teisingų atsakymų. Džiugina, kad 30 mokinių surinko net 100%.

Ankstesni finalai vykdavo Šiaulių universitete ir tai papildomai motyvavo mokinius aktyviai juose dalyvauti, bet šiemet, situacijai pasikeitus, visi etapai vyko internetu. Visgi smagu, kad atsirado keletas mokinių, kurie pasiryžo sumokėti gana didelį mokestį ir važytis finale. Mokytoja E. Ramanauskienė džiaugiasi savo mokiniais finalininkais: Haroldu Blažiūnu 5b kl. (91,67%) ir Osvaldu Jukniu 8a kl. (84,7%), o mokytoja R. Kleinienė – Arvyde Riškute 8b kl. (92,9%) ir Raigardu Balkumi 6a kl. (90,21%), kurie laimėjo II laipsnio diplomus.

Tikimės, jog finalo metu pavyko pasisemti daug naudingos informacijos, išmokti naujų dalykų ar atrasti savo žinių spragas ir sužinoti, kuriuos gebėjimus dar reikia tobulinti! Svarbiausia –  noriai ir uoliai tobulėti ir kiekvienas dalyvavimas –  tai naujos patirtys, plečiančios turimą žinių bagažą!

                                                                 Anglų kalbos mokytoja metodininkė   Roma Kleinienė