Nuoširdžiai dėkojame Jums, tėveliai ar globėjai,  kad kiekvienais metais remiate mūsų mokyklą, skirdami 2 proc., o nuo 2020 m. – 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Jūsų dėka mokykla tampa saugesne, patrauklesne, labiau atitinkančia mūsų visų lūkesčius!

Su Jūsų pagalba ir toliau planuojame gerinti progimnazijos ugdymosi aplinką, darydami ją patrauklesne, saugesne ir labiau pritaikyta mokiniams. Todėl, kaip ir kasmet, kviečiame skirti už 2020 metus 1,2 procento pajamų mokesčio ,,Saulėtekio“ progimnazijai. Tai padaryti galite iki 2021 m. gegužės 3 d. Jūsų supratimas ir parama yra labai svarbi ir reikalinga pagalba.

Nutarę šią paramą skirti mokyklai, Jūs galite tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 (4 versija) prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Daugiau informacijos apie deklaravimą www.vmi.lt