Mieli Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai, mūsų bičiuliai,

kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų mokyklos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos mokyklos reikalai. Esame ypač dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką, sudominti juos mokslu ir technologijomis.

Nuoširdžiai dėkoju Jums, kad pagal galimybes remiate mūsų mokyklą, skirdami 2 proc., o nuo 2020 m. – 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Materialinė bei kitokia parama labai reikalinga. Jūsų dėka mokykla tampa saugesne, patrauklesne, labiau atitinkančia mūsų visų lūkesčius.
Tikėdamiesi Jūsų supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir vėl kviečiame skirti už 2019 metus 1,2 procento pajamų mokesčio Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijai. Nutarę šią paramą skirti mokyklai, Jūs galite tai padaryti:
· Užpildžius popierinį prašymą (Užpildę popierinę prašymo formą (ne sistemoje) išsiųskite adresu: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkų m., Druskininkų sav., LT-66257);
· Užpildžius prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Rekvizitai 1,2 procentų paramai skirti:
Paramos gavėjo pavadinimas – Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija.
Paramos gavėjo identifikacinis numeris 300009283.

Primename, kad šią paramą Jūs galite skirti iki 2020 metų liepos 1 dienos.

Ačiū už Jūsų sąmoningumą ir atsakingumą!