Šių metų kovo 4 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos organizuojama olimpiada 6 – 8 klasėms „Mano gaublys“. Joje dalyvavo 39 „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai. Jie iš viso galėjo surinkti 30 taškų. Daugiausia taškų pelnė Arnas Liniauskas (25 taškai) 8a klasė, antrą vietą užėmė Goda Liucija Gašpuitytė, 8a, ir Dominyka Adomaitytė, 8a. Abi surinko po 24 taškus. Trečią vietą pelnė Liepa Liutkutė , 8a klasė (23 taškai). Šeštų klasių tarpe pirmą vietą laimėjo Eimantas Tomkevičius, 6b klasė, surinkęs 20 taškų, antrą vietą – Dinara Jegelavičiūtė (19 taškų) 6c klasė, trečią vietą laimėjo Viltė Šimaitė , 6d klasė ( 19 taškų). Septintų klasių tarpe daugiausia taškų surinko Viltė Stonkutė iš 7a klasės ( 20 taškų), antrą vietą užėmė Austėja Petruninaitė, 7b, (19 taškų), trečia vieta skirta Emai Brazauskaitei, 7a klasė. Mantas Erlickas (7a), Tadas Kaikaris (7b) – abu mokiniai surinko po 17 taškų. Džiaugiuosi, kad mokiniai domisi geografijos dalyku. Įdomu dirbti su žingeidžiais, smalsiais vaikais.

Geografijos mokytoja metodininkė Jurgita Zarembienė