Nauji tautiniai rūbai

Džiaugiamės naujais tautiniais rūbais! Dėkojame Čiurlionio menų mokyklos vadovams.

Vadovė Sigita Gadžij

Edinburgo hercogo apdovanojimų programa (angl. The Duke of Edinburgh‘s International Award, toliau - DofE) - sukurta Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II vyro princo Filipo.

Priešpaskutinę pavasario dieną anglų kalbos mokytojos Roma Kleinienė, Rosvita Joniškienė ir Edita Ramanauskienė 2-4 klasių mokinius sukvietė į džiaugsmingą apdovanojimų pamoką mokyklos kiemelyje.

Sulaukėme Kalbos (lietuvių) Kengūros 2019 ir Gamtos Kengūros 2019 rezultatų.

“Saulėtekio” progimnazijoje dar viena patirtinio mokymo diena “Atsiliepkite, talentai!”.

TAU studentai labai džiaugėsi mūsų mokyklos mokiniais, kurie jiems padėjo tobulinti anglų k. įgūdžius ir tris kartus lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų centre.