Pranešimai

Profesinio veiklinimo užsiėmimas "Judėk ir būk išmanus"

                    Trečiadienį, birželio 5d. , 8-tų klasių mokiniai kartu su mokytoja L.Chlystova vyko į Šiaulių profesinio rengimo centrą Buitinių paslaugų skyrių artimiau susipažinti su žinomomis ar girdėtomis profesijomis: sporto klubo paslaugų darbuotojas, vizualinės reklamos gamintojas, higieninės kosmetikos kosmetologas, fotografas, floristas, kirpėjas, siuvėjas ir kt. Visų profesijų pristatymai įsiminė, bet įdomiausia mokiniams - sportas. Aštuntokai darė tempimo pratimus, energingai atliko kitas užduotis pasitelkę trenerio ir kelių studentų pagalbą.

                      Įgavę patirties, apmąstydami galimus pasirinkimus, pukiai ir naudingai  praleidę laiką, mokiniai grįžo namo.

      8c klasės mokinė Karolina Grigaitė

 

 

 
Ankstesnės naujienos


  5a klasės mokinukai gegužės 24 dieną vyko į Kauną: tyrinėjo Lietuvos istorijos faktus Karo muziejuje ir IX forte, mankštinosi Laipiojimo centre.

Gegužės 25 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko VIII Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos konkursas „Tradicijų paveldėtojai“.

Gegužės 24 dieną 5c klasės mokiniai puikiai nusiteikę mokėsi Palangoje.

1a klasės mokiniai mokėsi netradicinėje aplinkoje.

 Pradinių klasių mokinių konkursas ,,Šviesoforas“ vyksta visoje respublikoje 4 etapais: jaunieji eismo dalyviai pirmiausia varžosi mokyklose , vėliau rajonuose, nugalėtojai varžosi regioninėse varžybose, o vėliau respublikoje.