Pranešimai

Integruota anglų kalbos, muzikos ir kūno kultūros pamoka „Konkursų pasiekimai“

         Priešpaskutinę pavasario dieną anglų kalbos mokytojos Roma Kleinienė, Rosvita Joniškienė ir Edita Ramanauskienė 2-4 klasių mokinius sukvietė į džiaugsmingą apdovanojimų pamoką mokyklos kiemelyje.

        Dvikalbiu duetu pamoką pristatė mokytoja Roma Kleinienė ir 3c klasės mokinys Dovydas Lukoševičius.  Mokyklos direktorė Violeta Karalienė ir pavaduotoja ugdymui Ieva Zalbaitė įteikė anglų kalbos konkursų apdovanojimus.  Už puikius pasiekimus anglų kalbos konkurse „ Olympis“ medalius  ir I-o laipsnio diplomus atsiėmė 2b klasės mokinys Vilimantas Laurinaitis ir 3c klasės mokiniai Dovydas Lukoševičius  bei Emilis Jasaitis.   Taip pat išdalinti dar devyni  I-o laipsnio, keturiolika II-o laipsnio, dvylika III-o laipsnio diplomų ir penkios padėkos už dalyvavimą  tame pačiame „Olympis“ konkurse.  Už labai gerai įvertintą vertimą iš anglų kalbos apdovanojimą gavo 4d klasės mokinys Nojus Garbaliauskas. Būti vertėjais pabandė tos pačios klasės mokiniai Nojus Prišmantas ir Karolis Sokas. Sveikinimai ir padėkos!  Dalyvaujant anglų kalbos konkurse Kengūra reikia ne šokinėti, o greitai atlikti užduotis anglų kalba. Tai geriausiai atliko 3c klasės mokinys Dovydas Lukoševičius ir jam buvo įteiktas Auksinės Kengūros diplomas. Oranžinis Kengūros diplomas įteiktas klasės draugui  Nojui  Ališkevičiui. Pabandžiusiems atlikti Kengūros konkurso užduotis organizatoriai atsiuntė padėkas. Yra kur tobulėti!

          Suskambus muzikai mokiniai, padedami mokytojos Rosvitos Joniškienės,  prisiminė ir padainavo mėgstamiausias daineles: „Toys, toys, toys“, „If you tired and you know it“,  „ On a farm“.  Linksma buvo. O kur dar žaidimai...  4d klasės mokiniai ir mokytoja Edita Ramanauskienė  išmokė žaisti žaidimą „ What‘s  the time Mr Wolf“. Kai vilkas „ papietavo“, pradinukai greitai bėgo, žaisdami  populiarų, mokytojos Romos Kleinienės pristatytą žaidimą „It“  bei smagiai pajudėjo skambant muzikai ir žaidžiant „ Freeze  dance“.

         Kai  iš džiaugsmo švytinčiomis akimis mokiniai atsakė į visus pateiktus  refleksijos klausimus, liko tik pasakyti: „Iki kitų mokslo metų anglų kalbos konkursų!“.

 

Anglų kalbos  vyresnioji  mokytoja Edita Ramanauskienė

 

 

 
Ankstesnės naujienos


Sulaukėme Kalbos (lietuvių) Kengūros 2019 ir Gamtos Kengūros 2019 rezultatų. 

“Saulėtekio” progimnazijoje dar viena patirtinio mokymo diena “Atsiliepkite, talentai!”. 

TAU studentai labai džiaugėsi mūsų mokyklos mokiniais, kurie jiems padėjo tobulinti anglų k. įgūdžius ir tris kartus lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų centre. 

Paskutinė anglų kalbos pamoka Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnaziją baigiantiems aštuntokams - susitikimas su trimis kariškiais, JAV kariuomenės civilinių reikalų komandos atstovais.  

Artėjant mūsų miesto, Naujosios Akmenės, jubiliejui, “Saulėtekio” progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo mokyklos organizuotoje patirtinio mokymo(si) dienoje “Atraskime miesto istoriją”.