Pranešimai

4c klasės paskutinė savaitė pradinėje mokykloje

,,Saulėtekio" progimnazijos 4c klasės mokiniams paskutinės mokslo metų savaitės renginiai sutapo su mokyklėlėje organizuojama patyrimine savaite.

                      Vaikų Gynimo dieną ( birželio1d.) visi 4c klasės moksleiviai su tėveliais, broliais ir sesėmis išvyko į Balsių slėnį, kuriame tėvelių suorganizuotoje  šventėje  įspūdingai praleido laiką:  plaukė baidarėmis, leidosi lynais, laipiojo medžių trasomis, kaitinosi pirtyje, maudėsi kubile, žaidė įvairiausius žaidimus ( tinklinį, krepšinį, futbolą, kvadratą). Sutemus turėjo galimybę  gamtoje pažiūrėti filmą. Norintieji liko nakvoti palapinėse ir taip sau prasitęsė šventę. Antradienį mokinukai pakvietė tėvelius į šventinį koncertą ,,Aš baigiu pradinę mokyklą" , kuriame deklamavo, vaidino, šoko, grojo, dainavo. Trečiadienį reikėjo išbandyti savo ištvermę žygyje dviračiais į Alkiškius. Šį išsikeltą uždavinį įveikė visi, neišgąsdino net kaitri saulė. Ketvirtadienį tobulino socialinius įgūdžius kavinėje ,,Luokava". Savarankiškai rinkosi patiekalus iš kavinės meniu ir po to pagal sąskaitas susimokėjo už juos. Atsisveikinimui su vaikyste nukeliavo į  miesto vaikų pasaulį. Žaisdami suskaičiavo, jog yra 23 žaidimų įrenginiai, kurie padaryti iš metalo, medienos, plastiko, gumos, virvių.  Penktadienį šventinių renginių ciklą vainikavo 3-okų suorganizuota šventė ,,Sveika vasara", kurioje buvo įteikti pradinės mokyklos baigimo pažymėjimai, o įveikę užduotis gavo raktą į vasarą.

                      Mokytoja kartu su vaikais taria didelį ačiū tėveliams už nuostabias akimirkas.

Mokytoja Jolita Bružienė

 
Ankstesnės naujienos


Trečiadienį 8-tų klasių mokiniai kartu su mokytoja L.Chlystova vyko į Šiaulių profesinio rengimo centrą Buitinių paslaugų skyrių. 

  5a klasės mokinukai gegužės 24 dieną vyko į Kauną: tyrinėjo Lietuvos istorijos faktus Karo muziejuje ir IX forte, mankštinosi Laipiojimo centre.

Gegužės 25 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko VIII Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos konkursas „Tradicijų paveldėtojai“.

Gegužės 24 dieną 5c klasės mokiniai puikiai nusiteikę mokėsi Palangoje.

1a klasės mokiniai mokėsi netradicinėje aplinkoje.