Pranešimai

Būsimųjų 5-okų diena

 

        Gegužės 15 dieną būsimieji 5-okai lankėsi „didžiojoje“ mokykloje. Kiekviena klasė turėjo po vieną dalyko, kurio mokysis, pamoką: 4a mokiniai dalyvavo istorijos pamokoje, kurią vedė mokytoja G.Sudarienė. 4b mokiniai, padedant mokytojui V.Rimkevičiui, rankas ir vaizduotę miklino technologijų pamokoje, 4c  mokiniai puikiai padirbėjo ir nustebino mokytoją R.Rudienę matematikos pamokoje, pirmą kartą dalyvavo žmogaus saugos pamokoje, kurią vedė mokytoja A.Kazlauskienė.

        Po pamokų aktų salėje vyko bendras būsimų 5-okų susitikimas. Direktorės pavaduotoja V.Sobenkienė, pristačiusi bibliotekininkę L.Barzelienę ir socialinę pedagogę A.Vitkutę ir apibūdinusi jų teikiamas paslaugas,  pakvietė visus kartu su Mergaičių ansambliu sudainuoti mokyklos dainą. 8b klasės merginos, aerobikos konkurso nugalėtojos, sušoko  pasirinktą šokį.

        2019-2020 mokslo metais 5a klasės vadovė bus mokytoja Monika Bertašiūtė, 5b - mokytoja Angėlė Kazlauskienė, 5c – Jolanta Pociūtė.

AKIMIRKOS...

 
Ankstesnės naujienos


Gegužės 23 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko Akmenės rajono pradinių klasių mokinių Olimpinės žaidynės.

  Gegužės 16 dieną 17-ai mokinių, kurie yra olimpiadų, konkursų prizininkai, buvo skirta dovana  - pažintinė kelionę į Vilnių.

   Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu su Naujosios Akmenės muzikos mokykla!

2019 m. gegužės 28 dieną 17 val. kviečiame į Modesto Ulberkio koncertą rečitalį!

Mokyklinių uniformų užsakymas vyks birželio 10 d. ir 19 d. nuo 9 val. ryto iki 12 val.  Kviečiame dovanoti ar parduoti mokinių išaugtas, tvarkingas mokyklines uniformas!