Pranešimai

1a klasės mokinių išvyka

                 Gegužės 22 dieną 1a klasės mokiniai mokėsi netradicinėje aplinkoje. Mokiniai vyko į Žagarę. Aplankė Žagarės dvarą, susipažino su dvaro istorija. Paskui nuvyko į Lėlių namus. Žaidė su rankų lėlėmis, išklausė įdomų pasakojimą, kaip gimsta lėlės. Kaliausių fabrikėlyje patys mokėsi daryti lėlę- kaliausę. Vaišinosi arbata su zapte ir sausainiais. Pasivaikščiojo ant Žvelgaičių piliakalnio, susipažino su vietovės žydinčiais augalais. Pamokos netradicinėje aplinkoje padeda vaikams geriau pažinti save ir draugus, lengviau įgyja naujų žinių.

Mokytoja Daiva Bražonienė
Ankstesnės naujienos


 Pradinių klasių mokinių konkursas ,,Šviesoforas“ vyksta visoje respublikoje 4 etapais: jaunieji eismo dalyviai pirmiausia varžosi mokyklose , vėliau rajonuose, nugalėtojai varžosi regioninėse varžybose, o vėliau respublikoje.

Gegužės 15 dieną būsimieji 5-okai lankėsi „didžiojoje“ mokykloje.

Gegužės 23 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko Akmenės rajono pradinių klasių mokinių Olimpinės žaidynės.

  Gegužės 16 dieną 17-ai mokinių, kurie yra olimpiadų, konkursų prizininkai, buvo skirta dovana  - pažintinė kelionę į Vilnių.

   Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu su Naujosios Akmenės muzikos mokykla!