Aktualijos

Edukacinis projektas „Nariuotakojai mokykloje“

        Kovo 14 dieną mūsų mokykloje svečiavosi vienintelė per Lietuvą keliaujanti nariuotakojų ekspozicija ir jos neįprasti gyvūnai. Edukaciniame projekte „Nariuotakojai mokykloje“ apsilankė 160 mokinių. Į daugelį įdomių klausimų apie vorus-paukštėdas, didžiausius pasaulio tarakonus, šakelėmis apsimetančias gyvalazdes, šimtakojus, skorpionus mokiniams atsakė pirmojo Baltijos šalyse specializuoto nariuotakojų zoologijos sodo specialistės Erika ir  Deimantė. Joms kasdien tenka „draugauti“ su mums neįprastais gyvūnais, juos maitinti, prižiūrėti.  Abi be baimės ėmė į savo rankas mažuosius augintinius, su meile apie juos pasakojo. Drąsiausieji parodos lankytojai taip pat palaikė, paglostė Madagaskaro šnypščiantįjį tarakoną, kuris mėgsta būti glostomas ir jau nebešnypštė. Ekspozicija paliko neišdildomą įspūdį.
 Ekologinio klubo vadovė biologijos mokytoja
Angėlė Kazlauskienė
Ankstesnės naujienos


Nekentėk patyčių vienas!

2016 m. vasario 26 d. „Saulėtekio“ progimnazijoje organizuojama TĖVŲ DIENA.

Ką svarbu žinoti apie lošimų sukeliamą priklausomybę?  Kodėl paaugliai  lošia? Kokius lošimo būdus dažniausiai renkasi paaugliai? Ką  paaugliui svarbu žinoti apie azartinius lošimus?

Renginį  jau šešerius metus organizavo mūsų mokyklos Vaiko gerovės komisija, klausimus pateikė dalykų mokytojos bei mokytojai.

2015 gruodžio 1 dieną vyko atvira technologijų, tikybos, dailės, muzikos, kūno kultūros, olweus prevencinės programos integruota pamoka.