Kovo mėnuo – Sąmoningumo mėnuo, pilnas įvairiapusiškų veiklų.

Išreiškime palaikymą ir toleranciją Dauno sindromą turintiems žmonėms.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba daugiau nei šimtame Lietuvos  mokyklų organizavo „Vaiko konstitucijos pamoką“ penktokams.

Trečiadienį kovo 13 dieną vyko „Lyderių mokyklos“ surengtas renginys „Seniūnų popietė prie arbatos puodelio“.

Esame vienas iš 7,656... milijardo pasaulio žmonių, kuris  negali gyventi vien praeities nostalgija ar ateities svajonėmis, neturi laukti tinkamos minutės, kad keistų save, Lietuvą, pasaulį.

Kovo 9 d. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje įvyko projekto „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“ įspūdingas chorinės muzikos koncertas „Penkios dienos, pakeitusios Lietuvą“.

Kovo 8 d. ir 12 d. ,,Saulėtekio“ progimnazijoje 5a ir 5b klasėse vyko integruotos istorijos ir matematikos pamokos ,,Keliu vėliavą“.

Anoniminės ir nemokamos konsultacijos teikiamos telefonu 8 800 900 12 darbo dienomis nuo 11 iki 13 val. ir nuo 17 iki 21 val.

,,Atvira mokykla", ,,Mokykla bendruomenei"- tai tik keli epitetai apie  Visos dienos mokyklą, kuriuos  mūsų mokyklos Lyderiai įrodė savo veikla.

Kovo 1-ą dieną Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko XIX tarptautinė  konferencija „Mokinių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija kartu su Šiaulių universitetu.