Naujienos

Edinburgo hercogo apdovanojimų programa (angl. The Duke of Edinburgh‘s International Award, toliau - DofE) - sukurta Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II vyro princo Filipo.

Priešpaskutinę pavasario dieną anglų kalbos mokytojos Roma Kleinienė, Rosvita Joniškienė ir Edita Ramanauskienė 2-4 klasių mokinius sukvietė į džiaugsmingą apdovanojimų pamoką mokyklos kiemelyje.

Sulaukėme Kalbos (lietuvių) Kengūros 2019 ir Gamtos Kengūros 2019 rezultatų.

“Saulėtekio” progimnazijoje dar viena patirtinio mokymo diena “Atsiliepkite, talentai!”.

TAU studentai labai džiaugėsi mūsų mokyklos mokiniais, kurie jiems padėjo tobulinti anglų k. įgūdžius ir tris kartus lankėsi Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų centre.

Paskutinė anglų kalbos pamoka Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnaziją baigiantiems aštuntokams - susitikimas su trimis kariškiais, JAV kariuomenės civilinių reikalų komandos atstovais.

Artėjant mūsų miesto, Naujosios Akmenės, jubiliejui, “Saulėtekio” progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo mokyklos organizuotoje patirtinio mokymo(si) dienoje “Atraskime miesto istoriją”.

Pradinių klasių mokytojos ir specialioji pedagogė lankėsi Dabikinės Vladimiro Zubovo mokykloje.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė R.Vėlavičienė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje 1-4 klasių mokiniams vykdė prevencinę akciją „Saugi vasara“.

2019 m. kovo pradžioje vykęs kalbų konkursas KALBŲ KENGŪRA 2019 sudomino didelį būrį Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos moksleivių. Anglų kalbos programos užduotis atliko net 80 2-8 kl. mokinių.