Spalio 5 dieną mes, Mokinių tarybos atstovai, sveikinome pedagogus Mokytojų dienos proga. Į progimnaziją atėjome anksti, nes norėjome kiemuose, ant asfalto, užrašyti sveikinimus mokytojams ir pradžiuginti juos iš pat ryto. Laukdami pūtėme muilo burbulus, o mokytojams atėjus, pasitikome ir įteikėme spalvotus rudens lapus, ant kurių parašytas linkėjimas.

Pasveikinę visus mokytojus, grįžome į mokyklą, pasiėmėme viktorinos klausimus, paruošėme kavos ir saldainių. Tada ėjome į 1-8 klasių kabinetus ir mokinius kvietėme atsakyti į  viktorinos klausimus apie mokyklos administraciją, mokytojus ir visokius mokyklinius dalykus. Už kiekvieną teisingą atsakymą vaikai gavo po prizą- saldainį. Kol mokiniai rungėsi atsakinėdami, mokytojai mėgavosi mūsų paruošta kava. Po to vyko edukacinė pamoka pedagogams. O prieš tai jų laukė staigmena – dar vienas sveikinimas, kuriame nusifilmavo visos mokyklos mokiniai!

Džiaugiamės suteikę gerų emocijų savo mokytojams!

Mokinių tarybos atstovė Elzė Lagaunikaitė