Lapkričio 6 d. Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos skyrius ,,Buratinas“ suorganizavo tradicinį V-ąjį tarptautinį šokių konkursą ,,Pumpurėliai 2020″. Sudėtinga epidemiologinė situacija Lietuvoje ir pasaulyje įtakojo tai, jog šokių konkursą buvo nuspręsta organizuoti nuotoliniu būdu.

Antroje amžiaus šokėjų grupėje (8-10 metų) sceniniu įvaizdžiu ir šokio technika nepralenkiami buvo Šiaulių šokio grupė ,,Kosmėja“. Dvi antras vietas komisija skyrė Japonijos ,,bazz Dance Studio“ šokio grupei ir Naujosios Akmenės NVŠ ,,Saulėtekio“ progimnazijos šokėjams.

Trečioje renginio dalyvių grupėje  (11-14 metų) konkurso komisiją sužavėjo ir pirmąją vietą skyrė Naujosios Akmenės NVŠ ,,Saulėtekio“ progimnazijos atliktam šokiui ,,Lėtas valsas“. Tris antrąsias vietas pasidalijo Latvijos Respublikos Rygos šokio grupė ,,Perlite“, Akmenės rajono Akmenės gimnazijos šokio grupė ,,Akimirka“ ir Joniškio sporto centro šokėjos.

Dėkojame organizatoriams už galimybę pasidžiaugti mokinių pastangomis ir rezultatu, o mokytojai S. Gadžij už atkaklumą ir ryžtingumą sudarant sąlygas mokinių saviraiškai plėstis šiomis sudėtingomis sąlygomis!

Pagal https://akmene.lt/naujienos/lapkriti-prazydo-sokio-pumpureliai/2168