Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija

Kontaktai

Adresas: V. Kudirkos g. 11, LT-85165, Naujoji Akmenė

Telefonai: Raštinė Tel.: 8 (425) 56971
El.paštas: sauletekis@akmene.lt

Rekvizitai

Įmonės kodas: 300009283

Mus rasite

Vardas, pavardėPareigosTelefono numerisEl. paštas
Violeta KaralienėDirektorė8 610 38 342direktorius@sauletekioprogimnazija.lt
Birutė MajevskajaRaštvedė(8 425) 56 971rastine@sauletekioprogimnazija.lt
Vanda SobenkienėPavaduotoja ugdymui8 698 22 536V.Sobenkiene@sauletekioprogimnazija.lt
Ieva Laima ZalbaitėPavaduotoja ugdymui8 650 11 925I.Zalbaite@sauletekioprogimnazija.lt
Rolandas StankusPavaduotojas administraciniam ūkiniam darbui8 650 15 800R.Stankus@sauletekioprogimnazija.lt
Audronė VitkutėSocialinė pedagogė8 650 15 786A.Vitkute@sauletekioprogimnazija.lt
Vilija ŠnarienėSocialinė pedagogė8 650 11 928V.Snariene@sauletekioprogimnazija.lt
Sandra MeironienėLogopedė8 682 62 600S.Meironiene@sauletekioprogimnazija.lt
Zita MaziukienėSpecialioji pedagogė8 600 18 092Z.Maziukiene@sauletekioprogimnazija.lt
Laima BarzelienėBibliotekininkė8 616 87 562L.Barzeliene@sauletekioprogimnazija.lt
Irena KratavičiūtėBibliotekininkėI.Krataviciute@sauletekioprogimnazija.lt
Gitana RibinskienėVisuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Virginijus LukošiūnasIT inžinieriusV.Lukosiunas@sauletekioprogimnazija.lt