Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija
V.Kudirkos g. 11, LT-85165, Naujosios Akmenės m.
Telefonas: (8 425) 56 971
El. paštas: rastine@sauletekioprogimnazija.lt

Rekvizitai

Įmonės kodas: 300009283

Mus rasite

Kontaktinė informacija:

Vardas, pavardėPareigosTelefono numerisEl. paštas
Violeta KaralienėDirektorė8 610 38 342direktorius@sauletekioprogimnazija.lt
Birutė MajevskajaRaštvedė(8 425) 56 971rastine@sauletekioprogimnazija.lt
Vanda SobenkienėPavaduotoja ugdymui8 698 22 536V.Sobenkiene@sauletekioprogimnazija.lt
Rūta ZaveckienėPavaduotoja ugdymui8 650 11 925R.Zaveckiene@sauletekioprogimnazija.lt
Rolandas StankusPavaduotojas administraciniam ūkiniam darbui8 650 15 800R.Stankus@sauletekioprogimnazija.lt
Audronė VitkutėSocialinė pedagogė (5-8 klasių)8 650 15 786A.Vitkute@sauletekioprogimnazija.lt
Vilija ŠnarienėSocialinė pedagogė (1-4 klasių)8 650 11 928V.Snariene@sauletekioprogimnazija.lt
Sandra MeironienėLogopedė8 682 62 600S.Meironiene@sauletekioprogimnazija.lt
Zita MaziukienėSpecialioji pedagogė8 600 18 092Z.Maziukiene@sauletekioprogimnazija.lt
Laima BarzelienėVyresnioji bibliotekininkė8 616 87 562L.Barzeliene@sauletekioprogimnazija.lt
Irena KratavičiūtėBibliotekininkėI.Krataviciute@sauletekioprogimnazija.lt
Gitana RibinskienėVisuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Laimutė ŠirvinskienėVyr. buhalterėbuhalterija@sauletekioprogimnazija.lt
Genovaitė SabutienėBuhalterė
Virginijus LukošiūnasKompiuterių sistemos inžinieriusV.Lukosiunas@sauletekioprogimnazija.lt