Viktoras Jermolovas – naujaakmeniškis, buvęs mūsų mokyklos mokinys. Jis gražių iniciatyvų sumanytojas ir įgyvendintojas, renginių vedėjas, aktyvus Garliavos Švč. Trejybės bažnyčios šlovinimo grupės narys. Viktoras pats yra ne kartą kitus traukęs iš bėdos ir buvo apdovanotas „Gerumo kristalu“, tačiau šįkart jam teko prisipažinti, kad pagalbos reikia pačiam. Kovodamas su smegenų vėžiu, vaikinas Facebook‘o paskyroje paprašė gyvybiškai svarbios dovanos – lėšų gydymui. Pasveikti būtų jam didžiausia dovana.

Spalio 13 dieną mes, Mokinių tarybos moksleiviai, progimnazijoje inicijavome akciją „Padėkime Viktorui atšvęsti gimtadienį“. Spalio 13-16 d. 1-8 klasių mokiniai ir mokytojai aukojo Viktorui gerumo pinigėlius, taip prisidėdami prie gimtadienio dovanos.

Mokiniai ir mokytojai paaukojo 1255,37€. Pinigai buvo perduoti moterų klubui „Akmenietė“, o šio klubo narės įteiks juos Viktorui.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Viktoro gydymo ir linkime jam sveikatos!

Ačiū paaukojusiems už Jūsų gerumą!

Mokinių tarybos atstovė Elzė Lagaunikaitė