Lapkričio 4 d. 2a klasės mokiniai, kuriuos anglų kalbos moko mokytoja D. Jarušaitienė,  dalyvavo patyriminėje integruotoje anglų kalbos, matematikos, dailės ir muzikos veikloje „Du gaideliai“.

Veikla prasidėjo nuo susiskirstymo į dvi komandas burtų keliu. Išsiaiškinę užduotis visi kibo į darbą. Atrodė, kad čia nieko sunkaus nėra. Juk dar prieš atostogas per anglų kalbos pamokas išmoko reikalingus žodžius. Sudėties ir atimties veiksmus atlikti geba. Muzikos pamokų metu linksmai dainavo angliškas daineles įtvirtindami ką išmokę apie skaičius ir spalvas. Bet nebuvo taip paprasta, kaip pasirodė pirmą akimirką.

Veikla buvo nauja, įdomi, bet ir nelengva. Juk reikėjo pritaikyti visus gebėjimus, įgytus per anglų kalbos, matematikos, muzikos ir dailės pamokas. O svarbiausia, mokėti perskaityti ir rašyti angliškai, braižyti diagramas  ir dirbti komandoje. Reikėjo pasiskirstyti darbus, padėti vienas kitam, prisiimti atsakomybę ne tik už savo, bet ir visos komandos darbą.

Ši veikla padėjo suprasti, kad visos pamokos yra svarbios, vaikai pamatė, ko dar nemoka, kas sunkiau sekasi ir ką puikiai sugeba atlikti. Svarbiausia, kad mokinukams patiko ir buvo įdomu.

Mokytojos R. Dimitrevičienė, D. Jarušaitienė