Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje pagal vaikų socializacijos projektą šešias dienas (birželio 12–19 dienomis) stovykloje, skirtoje emocinės gerovės metams, vasarojo 11 pradinukų.

Vasaros stovykloje „Saulutė“ stovyklautojų laukė įdomių užsiėmimų programa.

Draugystės dieną vaikai susipažino, aptarė savaitės veiklas, kūrė stovyklautojo elgesio taisykles, dainavo, žaidė stalo žaidimus, išbandė rankos taiklumą.

Vikrumo – judrumo dieną mokiniai sporto salėje braižė įvairias figūras, piešinius linksmosios estafetės stotelėms, o vėliau patys dalyvavo.

Spalvų dieną vaikai vyko į Akmenės krašto muziejų. Čia susipažino su drugių kolekcija ir edukaciniame užsiėmime „Vilna, vilnele, parink drugelį“ vėlė drugelį iš vilnos.

Švelnumo dieną stovyklautojai vyko į Šiaulių Katinų muziejų, kur sutiko gyvenančius šešis visų mylimus katinėlius bei muziejaus „direktorių“ išdykėlį katiną Perlą, pasitinkantį visus muziejaus lankytojus. Apžiūrėjo eksponatus, žaidė žaidimą „Sek pėdomis“, vaikščiojo basų kojų taku, įkurtame gyvajame kampelyje matė įvairius egzotinius gyvūnus.

Ramybės dieną kalbėjo apie meditaciją, lauke rinko šakas, akmenis, darė labirintą.

Paskutinę – emocijų dieną važiavo į Lazdynų Pelėdos muziejų. Ten vyko edukacinis užsiėmimas „Atkeliauk ir Paragauk: žaisk kaip prieš šimtą metų“.

Stovykla „Saulutė“ – baigė savo darbą. Norisi tikėti, kad turiningai, aktyviai praleistas laikas  stovyklautojams dar ilgai neleis pamiršti gražių, prasmingų akimirkų.

Stovyklos vadovė Vilija Šnarienė